mksqhrendeelrusr

Хотел Сити Палас 3***
3.0/5 rating 1 vote

Хотел Сити Палас 3***

Локација: Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град.

Капацитет: 20 соби. Собите имаат поглед на езерото и планината. Сите соби се климатизирани, имаат ТВ со кабловска, бесплатен безжичен интернет, сопствена бања/тоалет, некои имаат тераса, а други хидромасажна када.

Услуги: Ресторан, Бар, Спа центар, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Превоз до аеродром, Изнајмување на автомобили.

Specifications

  • 3 Ѕвезди
  • Sauna Hairdreser
368

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.