mksqhrendeelrusr

Хотел Белведере 3***
3.0/5 rating 1 vote

Хотел Белведере 3***

Локација: Хотелот се наоѓа на 4км од центарот на градот, сместен во борова шума со поглед на езеро.
Капацитет: 55 соби, 3 апартмани и 2 студиа.
Услуги
: Семинарски сали, антикварница, сопствен паркинг.

Specifications

  • 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
382

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.