mksqhrendeelrusr

Хотел Лебед 3***
3.0/5 rating 1 vote

Хотел Лебед 3***

Хотел Лебед е мал но современ хотел кој се наоѓа на прекрасна локација, пред самото езеро и на 500 м од центарот.
Капацитет: Располага со 24 соби, во кој можат да се сместат до 57 лица. Реновиран и проширен во 2011 год.
Услуги: Собите се опремени со копатило, клима, кабелска ТВ, интернет, тераса.
Во склоп на хотелот има ресторан и нуди 24 ч собна услуга, обезбеден паркинг.

Specifications

  • 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
411

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.