Хотел Милениум Палас 4****
4.0/5 rating 1 vote

Хотел Милениум Палас 4****

Локација: Ситуиран покрај кејот на прекрасното Охридско езеро, на 300м од срцето на стариот дел на градот
Капацитет: 38 двокреветни соби, 11 апартмани.
Услуги: Сауна, солариум, фитнесс, внатресен базен, интернет пристап, 2 конференциски сали за до 200 лица.

Specifications

431

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.