mksqhrendeelrusr

Хотел Нова Ривиера 3***
3.0/5 rating 1 vote

Хотел Нова Ривиера 3***

Локација: Лоциран во центарот на градот, до пристаништето и старата чаршија.
Капацитет
: Хотелот располага со 39 соби, вклучувајќи 6 апартмани со поглед на Охридското Езеро. Сите соби се опремени со клима, мини бар, ЛЦД телевизор, интернет, телефон и бања. Секоја соба има сопствена тераса.
Услуги: Масажа, конгресна сала, интернет пристап, сопствен паркинг.

Specifications

  • 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
374

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.