mksqhrendeelrusr

Хотел Royal View 4****
4.0/5 rating 1 vote

Хотел Royal View 4****

Локација: Хотелот Royal View е позициониран на самата обала на Охридското Езеро на само 5 минути од центарот на градот.

Капацитет: Располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни соби како и фамилијарен апартман. Хотелот располага со сопствен ресторан, со поглед на езеро.

Услуги: Подземен паркинг, фитнес соба, модерен спа-центар, игротека и интернет

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
409

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.