mksqhrendeelrusr

Хотел Тино 4****
4.0/5 rating 1 vote

Хотел Тино 4****

Хотел Тино е модерен хотел лоциран на прекрасна локација. Пред самото Охридксо езеро и на 200 м од центарот.
Капацитет: Располага со 27 двокреветни/трокреветни соби, 2 апартмани и 1 VIP апартман.
Услуги: Собите се опремени со копатило, клима, кабелска ТВ, интернет, тераса.
Во склоп на хотелот има ресторан.

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
367

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.