mksqhrendeelrusr

Хотел Тино Свети Стефан 4****
4.5/5 rating (2 votes)

Хотел Тино Свети Стефан 4****

Локација: Хотелот се наоѓа на 4,1 км од центарот на Охрид, во населба Св. Стефан.

Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ со кабловска телевизија и беспалтен безжичен интернет, 24 часовна рецепција, велнес центар и ресторан. Хотелот има сопствен паркинг. Собите се современо уредени, со сопствени тераси, сопствена бања и мини-бар, а апартманите "suite" имаат и простор за седење. Оброци се служат во ресторанот во склоп на хотелот. На располагање на гостите има и собна услуга. Хотелот располага со отворен и затворен базен, сауна, амам и фитнес центар. На барање може да се организира и масажа.

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Sauna Pool Masage Hairdreser
800

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.