Хотел Славија Спектар 3***

Локација: Хотелот се наоѓа во населбата Свети Стефан, на 3км од Охрид.
Капацитет: 6 трокреветни, 24 двокреветни, 3 еднокреветни соби, 17 луксузни апартмани.
Услуги: 2 конференциски сали, со вкупен капацитет до 200 лица, интернет пристап, игралиште, паркинг. Собите имаат мини бар, телефон, сателитска ТВ.

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

6515

Печати

Share this product