Хотел ,, Здравец ,, 4**** - Велинград ( ЕКСТРА ЦЕНИ !!!)

Hotel Zdravets wellness & SPA****

 

Тип на соба

Цени во работни денови

Викенд цени

Цени за повеќе од 3 ноќевања

BB

HB

BB

HB

BB

HB

Двокреветна соба

28.00

33.00

33.00

36.00

26.00

28.00

Двокреветна ЛУКС соба

31.00

36.00

36.00

38.00

28.00

33.00

Цените се по лице на ден во евра

Во цената е вклучено:

 • Ноќевање со појадок за BB пакет;
 • Ноќевање со појадок и вечера на шведска маса за HB пакет;
 • СПА ПАКЕТ: отворен и затворен минерален базен, џакузи, контрастен базен, детски базен, парна бања, турска бања, сауна, дневен престој, фитнес;
 • Wi-Fi интернет, телевизор и клима во секоја соба;
 • Детско катче и паркинг;
 • Храната се служи на шведска маса или по мени во зависност од исполнетоста на хотелот.

Дополнителни услови:

 • Дете до 11,99 год. сместено во соба со двајца возрасни бесплатно;
 • Дете до 6 год. со еден возрасен ноќева бесплатно;
 • Дете над 12,00 год. или возрасен на дополнително легло плаќа 20.50 € за BB пакет и 23.00 € за HB пакет на вечер;
 • Трет возрасен на редовно легло плаќа целосна сума.

-Туристичка такса 1 евро по лице на ден

 

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОВ >>>ЛИНК<<<

Specifications

 • Sauna Pool Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

1078

Печати

Share this product

Unable to get map center coordinates, please verify your location! (