Хотел ,, Хот Спрингс ,, 4* - Бања - Банско ареа (минерална вода) до 30/11

Хотел „Хот Спрингс„ 4* - Бања (цени до 30.11)

Тип на соба

17.09.2017-30.11.2017

HB

Пет/Саб

Нед/Чет

Пет/Саб 5+ ноќи

Нед/Чет 5+ ноќи

3=4 Нед/Чет

Двокеветна соба Comfort

53 €

44 €

44 €

36 €

45 €

Двокреветна соба Executive

55 €

44 €

46 €

37 €

35 €

Alpin студио

67 €

56 €

57 €

48 €

45 €

Еднокреветна соба

83 €

65,5 €

71 €

56 €

56 €

Прво дете 6-11.99год. на дополнително легло

31 €

31 €

26 €

26 €

26 €

Второ дете 6-11.99год. на дополнително легло

21 €

21 €

19 €

19 €

18 €

Возрасен на дополнително легло

42 €

42 €

35 €

35 €

34,5 €

 

Цената вклучува:

  • Ноќевање со појадок и вечера по лице;
  • Бесплатно користење на Спа центарот со минерална вода, внатрешен и надворешен базен;
  • Интернет, паркинг;
  • Детски дел.

Страницата е посетена:

132

Печати

Share this product