Хотел Елегант Лукс 4*

Elegant LUX  * * * *


Цена на ден во евра по студио/апп на база полупансион

22.12-28.12

мин. 3 ноќи

12.02-25.02
HB


СТУДИО за две лица

46 €


СТУДИО за едно лице

34 €


APP со една спална за 2 лица

52 €


APP со една спална за  4 лице (Family)

85 €


APP со две спални за 4 лица

91 €


APP со две спални за 6 лица

124 €


Цените се по лице на ден изразени во евра на база полупансион.

Во цената е вклучено:

 • Употреба на внатрешен базен со минерална вода (33 – 34 С), џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, турска бања;
 • Фитнес;
 • Wi – fi интернет;
 • Детско катче

Доплати:

 • Дете до 5,99 год. на дополнително легло бесплатно;
 • Дете од 6-11,99 год. дополнително легло 14 €;
 • Возрасен на дополнително легло 21 €;
 • Дете до 11,99 год. на регуларно легло  плаќа 80 % од цената;
 • Дете до 5,99 год. со еден возрасен = еднокреветна соба;
 • Домашни миленичиња е дозволено со доплата од 12 € на ден;
 • Можност за доплата за ручек: возрасни 8 €, деца 6 €;
 • Туристичка такса 1 € на ден по лице.Страницата е посетена:

176

Печати

Share this product