Пирин Голф&Spa 5* (промо 30 еур полупансион) до 22/12

ПИРИН ГОЛФ СПА >>>КЛИКНИ ТУКА<<<

Локација: Хотелот "Пирин Голф и Спа" е најновиот хотел со 5***** во Банско, кој се наоѓа на 15 км одалеченост од ски лифтот и 13 км од центарот на Банско.
Капацитет
: Во склоп на ресотрот има голем број модерно уредни соби, студиа и апартмани од различна категорија.
Услуги
: Спа центар,термална зона, внатрешен и надворешен базен, планинска сауна, инфрацрвена сауна, хидротерапевтна Kneipp лежалка, жежок камен, ледена фонтана, топли лежалки, лакониум, ароматична парна бања, чудни тушеви, паркинг Голф клуб, јавање коњи, тенис и многу повеќе.
Во собите има Сателитска ТВ, директен Телефон, мини бар.

 


ПРОМО ЦЕНА !!!!

 

30€
по лице на ден на база полупансион

цената важи за престој од 01/04 - 22/12

 

Цените се објавени во EUR

 

Цената вклучува: сместување,појадок/вечера шведска маса, кафе и чај во собите, бесплатно користење на  термалната зона Pirin SPA центар/внатрешен и надворешен базен,планинска сауна, инфрацрвена сауна,хидротерапевтска Kneipp бања, жежок камен, ледена фонтана, топла клупа, лакониум, арома парна бања, чудни тушеви/, групен голф час ГРАТИС во петок, сабота од 16:00- 17:00 – со претходна резервација, 10% попуст за храна & пијалоци во Pirin Golf & Country Club рестораните

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕВРА ПО СОБА/АПП ЗА 2-ЦА

Цената е објавена во ЕВРА по сместување на ден во двокреветна или еднокреветна соба, наем за двајца за апартаман

Вид на сместување

Регуларни кревети

Дополнителни легла

Минимум лица

Максимум лица

сезона

01.04.2017 – 22.12.2017

Минимален број ноќевања

1 ноќевање/EURO

 

 

 

 

ADL-возрасен

CHD

дете

 

HB

Двокреветна соба стандард

2

/

2

2

*

60,-

Еднокреветна соба стандард

-

/

1

1

-

 

44,-

Јуниор апартман

2

/

2

2

-

73,-

Супериор апартман

2

/

2

2

-

 

85,-

Де Лукс апартман

4

/

4

4

-

150,-

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА национални, официјални и регионални празници

Детска политика:

  • Деца до(6.99) г. со 2ца родители БЕСПЛАТНО (макс. 1 дете) спие со родителите
  • Бебешко креветче бесплатно, со претходна резервација
  • Максимум две деца можат да се сместат во конект соба / супериор/ поврзани со врата со собата од родителите.Собата со децата плаќа 50% од собата од родителите. Максимум години од децата 14. Деца над 14 г. ќе се калкулираат како возрасни
  • Возрасен и дете до (6.99) г. плаќаат како еднокреветна соба
  • Туристичка такса 1 евро по лице на ден

Задолжителен депозит на 100 (сто) лева по сместување, кој се враќа на денот на напуштање, после проверка на сместувачкиот капацитет.

 

 

 

 


Страницата е посетена:

1265

Печати

Share this product