Хотел ,, Регнум ,, 5***** - Банско

Apart Hotel Regnum 5*, Bansko

WEEKEND- за престој ПЕТОК и САБОТА

Тип на сместување

29.06.2017 - 30.11.2017

BB

HB

Јуниор суит за 2 лица

60,00 €

73,00 €

Егзекутив суит за 2 лица

73,00 €

87,00 €

Егзекутив делукс суит за 2 лица

83,00 €

97,00 €

Гранд суит за 4 лица

128,00 €

156,00 €

Минимум престој

2 ноќевања


Цената вклучува:

1 ноќевање по апп со појадок или со појадок и вечера

Бесплатно користење на внатрешен базен со детски дел,

џакузи, финска сауна, парна бања, шок и тропик тушеви, релакс зона, фитнес

Regnum Aqua Park – зависно од временските прилики сезонски

Анимација за деца и возрасни

10% попуст на SPA процедури

Паркинг обезбеден

Wi Fi во целиот хотел

Детски дел


Maximum occupancy:Junior suite - max 2 paxExecutive Suite - min 2 adults, maximum 2 adults + 2 children or 3 adults

Grand Suite - min 4 adults, maximum 4 adults + 2 children or 5 adults
доплата:Поглед планина - 10.00 eur по апп на ден

попусти:

Деаца од  0 - 7.99 г.  – бесплатно на BB

Деца од 5 - 7.99 г. на дополнително легло - плаќа 7.00 евра на ден на база HB

Деца од  8 - 14.99г. на дополнително легло плаќа 14.00 евра на ден на BB или 20.00 евра на ден на база HB

Возрасен на дополнително легло 25.00 евра на BB и 32.00 евра на HB

Еднокреветна  - плаќа 75% оде цената на апп.


Специјален попуст:

10% попуст за сите резервации направени и платени одма по конфирмацијата

 

Страницата е посетена:

208

Печати

Share this product