Хотел ,, Lucky Apart ,, 5***** - Банско

Apart hotel Lucky 5*, Bansko
SPO
тип на сместување

08.09.2017 - 30.11.2017

HB -полупансион

по лице во Studio Lux 40,00 €
по лице Apartment Lux 35,00 €
Apartment Delux за 2 лица
110,00 €
Apartment Executive за 2 лица
135,00 €
2-bedroom Apartment Lux за 4 лица
165,00 €
2-bedroom Apartment Executive за 4 лица
209,00 €
минимум престој
2 ноќевања

цената вклучува:
1 ноќевање по лице или по апп. со појадок и вечера
1 гратис fish масажа за сите гости по престој
користење SPA Center од 8 до 20h - внатрешен базен за возрасни и детски базен  33°С, солен базен и релакс зона, ледена соба
џакузи, сауна, парна бања со ледена терапија, контрастни тушеви и фитнес центар "Techno Gym"
wifi во целиот хотел
бесплатно користење на два целосно опремени интернет зони
мини сеф
бесплатно користење на детски клуб 8.00-20.00 h.
Maximum occupancy:
Studio Lux –  2+1 pax
Apartment Lux - 2 +1 pax
Apartment Delux - 2+2 pax
Apartment Executive - 2+2 pax
2-bed room Apartment Lux- 4 +1 pax
2-bed room Apartment Executive - 4 +1 pax

попусти:
дете од  2 - 11.99 г. на дополнително легло -  само 7.00 eвра за вечера
возрасен на дополнително легло - плаќа само 14.00 евра за вечера
Cancellation policy:
No penalty shall be made within 7 days before the arrival

Страницата е посетена:

256

Печати

Share this product