mksqhrendeelrusr

Пирин Голф&Spa 5* (промо 30 еур полупансион)
4.5/5 rating (2 votes)

 

ПИРИН ГОЛФ СПА >>>КЛИКНИ ТУКА<<<

Локација: Хотелот "Пирин Голф и Спа" е најновиот хотел со 5***** во Банско, кој се наоѓа на 15 км одалеченост од ски лифтот и 13 км од центарот на Банско.
Капацитет : Во склоп на ресотрот има голем број модерно уредни соби, студиа и апартмани од различна категорија.
Услуги : Спа центар,термална зона, внатрешен и надворешен базен, планинска сауна, инфрацрвена сауна, хидротерапевтна Kneipp лежалка, жежок камен, ледена фонтана, топли лежалки, лакониум, ароматична парна бања, чудни тушеви, паркинг Голф клуб, јавање коњи, тенис и многу повеќе.
Во собите има Сателитска ТВ, директен Телефон, мини бар.

 

ПРОМО ЦЕНА !!!!

 

30€


по лице на ден на база полупансион во DBL STANDARD

 

 цената важи за престој од 11/10 - 14/10 и 20/10 - 23/10

 

  • Едно дете до 6.99 години во соба со родителите бесплатно
  • Бебешко кеветче бесплатно
  • Еден возрасен и дете до 6.99 години се плаќа како еднокреветна соба
  • Дете до 13,99 на дополнително легло плаќа 50%
  • Туристичка такса 1 еуро на ден по лице.

 

Цените се изразени во евра, плаќање во денари - 1 ЕУР = 61,8 денари.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

500

Leave a comment

You are commenting as guest.