mksqhrendeelrusr

Хотел "Пирин Голф" 5* - Банско (редовен ценовник)
4.0/5 rating (2 votes)

Хотел

 

Цените се во евра за соба на ден на избраната услуга.

 

Опис: рецепција, грчки ресторан, италијански ресторан, кафе бар, пиано бар, ски гардероба, паркинг, конференциски сали, затворен базен, 

отворен базен, фитнесцентар, куглана, билијард, пинг понг и др. Соби: САТ ТВ, фрижидер, балкон, интернет.

 

Цената вклучува:

 

ноќевање,појадок/вечера на шведска маса, чај и кафе во соба,користење на термалната зона во Спа центарот,отворен и затворен базен,повеќе видови на сауни и парни бањи, ледена фонтана, чудни тушеви.

 

Попусти и доплати:

 

  • Едно дете до 6.99 години во соба со родителите бесплатно
  • Бебешко кеветче бесплатно
  • Еден возрасен и дете до 6.99 години се плаќа како еднокреветна соба
  • Туристичка такса 1 еуро на ден по лице.

 

НАПОМЕНА:

За период 01.07-15.09.2018 сместувањето ќе биде само на услуга HB!

1384

Leave a comment

You are commenting as guest.