mksqhrendeelrusr

Хотел ,, Хот Спрингс ,, 4* - Бања - Банско ареа (минерална вода)
4.5/5 rating (2 votes)

Хотел ,, Хот Спрингс ,, 4* - Бања - Банско ареа (минерална вода)

ПРОМО ПОНУДА 4=3 ЗА ПРЕСТОЈ МЕЃУ 07.04-19.04 ( четвртата ноќ е бесплатна )

*не се комбинира со други попусти

За користење еднокреветна соба -20% од цената за двокреветна

Цените се во евра се плаќа во денари 1 ЕУР = 61.8 МК

 

*пакетите не се валидни за време на празници и не се комбинираат

Попусти, доплати – важи за сите сезони

 • Туристичка такса по лице на ден - 1€, деца 2-11,99 - 50%
 • Дете до 5,99 на регуларно/дополнително легло - бесплатно
 • Дете 6 - 11,99 на регуларно легло плаќа - 75%
 • Прво дете 6 - 11,99 на дополнително легло - 30 €
 • Второ дете 6 - 11,99 на дополнително легло - 20 €
 • Прв возрасен на дополнително легло - 40 €
 • Втор возрасен на дополнително легло - 30 €

 

Во цената Е вклучено:

 • Цените вклучуваат појадок и вечера – шведска маса,
 • Користење на Спа центарот,
 • Фитнес,
 • Паркинг,
 • Wi-Fi,

 

SPA центарот вклучува:

 • Внатрешни и надвпрешни базени
 • Турски хамам
 • Парна бања
 • Сoлена сoба
 • Финска сауна – 80  и 9C          
 • Биo  сауна 65C
 • Иглo и фoнтана сo мраз
 • Дoждoвна сoба
 • Тепидариум
 • Лакониум

 

 

Хотелот го задржува правото да ги промени цените во секое време во текот на годината.

835

Leave a comment

You are commenting as guest.