mksqhrendeelrusr

Хотел ,,Стримон Спа,, 5* - Ќустендил
5.0/5 rating 1 vote

Хотел ,,Стримон Спа,, 5* - Ќустендил

 

ХОТЕЛ СТРИМОН СПА 5* -ЌУСТЕНДИЛ

 

Реновираниот пет звезден Стримон СПА хотел- Ќустендил ги отвара своите врати.Високиот квалитет на услугите,пријатниот и љубезен персонал и исклучителниот СПА центар го прави пријатно место за вашиот одмор.Овозможете си заслужено задоволство во петзвездниот Стримон Спа хотел каде традицијата,луксузот и перфектната услуга се сливаат во едно!

360

Leave a comment

You are commenting as guest.