Хотел "Пирин Голф" 5* - Банско (01 Април-30 Ноември)

ПИРИН ГОЛФ ХОТЕЛ & СПА *****

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

01.04.2017 – 30.11.2017

30 еур полупанисион

(појадок и вечера)

по лице

 

 

 

PIRIN GOLF HOTEL & SPA 5*

ЛEТО 2017

Цените се објавени во EUR

 

Цената вклучува: сместување,појадок/вечера шведска маса, кафе и чај во собите, бесплатно користење на  термалната зона Pirin SPA центар/внатрешен и надворешен базен,планинска сауна, инфрацрвена сауна,хидротерапевтска Kneipp бања, жежок камен, ледена фонтана, топла клупа, лакониум, арома парна бања, чудни тушеви/, групен голф час ГРАТИС во петок, сабота од 16:00- 17:00 – со претходна резервација, 10% попуст за храна & пијалоци во Pirin Golf & Country Club рестораните

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕВРА ПО СОБА/АПП ЗА 2-ЦА

Цената е објавена во ЕВРА по сместување на ден во двокреветна или еднокреветна соба, наем за двајца за апартаман

Вид на сместување

Регуларни кревети

Дополнителни легла

Минимум лица

Максимум лица

Летна сезона

01.04.2017 – 30.11.2017

Минимален број ноќевања

1 ноќевање/EURO

 

 

 

 

ADL-возрасен

CHD

дете

 

HB

Двокреветна соба стандард 

2

/

2

2

*

 

60,-

Еднокреветна соба стандард

-

/

1

1

-

 

44,-

Јуниор апартман

2

/

2

2

-

 

73,-

Супериор апартман

2

/

2

2

-

 

85,-

Де Лукс апартман

4

/

4

4

-

 

150,-

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА национални, официјални и регионални празници

Детска политика:

  • Деца до(6.99) г. со 2ца родители БЕСПЛАТНО (макс. 1 дете) спие со родителите
  • Бебешко креветче бесплатно, со претходна резервација
  • Максимум две деца можат да се сместат во конект соба / супериор/ поврзани со врата со собата од родителите.Собата со децата плаќа 50% од собата од родителите. Максимум години од децата 14. Деца над 14 г. ќе се калкулираат како возрасни
  • Возрасен и дете до (6.99) г. плаќаат како еднокреветна соба
  • Туристичка такса 1 евро по лице на ден

Задолжителен депозит на 100 (сто) лева по сместување, кој се враќа на денот на напуштање, после проверка на сместувачкиот капацитет.

 

, национални и регионални празници.

Страницата е посетена:

4957

Печати

Share this product