mksqhrendeelrusr

ДУБРОВАЧКА РИВИЕРА МЛИНИ – СРЕБРЕНО
5.0/5 rating (2 votes)

ЛЕТО 2018
-ХРВАТСКА -
ДУБРОВАЧКА РИВИЕРА
МЛИНИ – СРЕБРЕНО

 

Млини, Сребрено и Купари се места, кое се во изобилие на мирисни паркови и историска култура од античко време. Чисто море, убави плажи, се некои од адутите кои Млини, Сребрено и Купари ги прават бисер на Дубровничкото крајбрежје, атрактивни места за посета и одмор.

 

ВИЛА МАРИЈА има 1/2, 1/3 и 1/3+1 студија на 180 - 190 м. од плажа, опремени со кујна, купатило, ТВ и клима вклучена во цената.

 

ВИЛА ВЛАШИЌ има 1/2, 1/3 и 1/3+1 студија на 180 - 190 м. од плажа, опремени со кујна, купатило, ТВ и клима вклучена во цената.

 

Цените се изразени во евра за наем на студио за 3 и 8 ноќи со сопствен превоз
Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.).
Напомена: Задолжително патничко осигурување: 200 ден до 65 год, 150 ден до 14 год
Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето во 13:00 ч. по локално време.
За хигиената во студиата за време на престојат се грижат самите клиенти.

334

Leave a comment

You are commenting as guest.