mksqhrendeelrusr

LAST MINUTE понуди!
3.9/5 rating (29 votes)

 
Понуда 1         

ULTRA LAST MINUTE

ПОНУДА

 

-          SMENA : 16.08. – 24.08.

1.      ZAKINTOS-LAGANAS-villa ANNA–1/2 std–169 € po LICE–PAKET (BUS+BROD+SMESTUVANJE)

2.      ZAKINTOS-LAGANAS-villa ANNA–1/3 std–159 € po LICE–PAKET (BUS+BROD+SMESTUVANJE)

3.      ZAKINTOS-LAGANAS-villa ANNA–1/4 APT–149 € po LICE–PAKET (BUS+BROD+SMESTUVANJE)

 

LAST MINUTE

ПОНУДА

 

-          SMENA : 18.08. – 25.08.

1.      PIERIA – PARALIA – villa ATINA – 1/2 std – 229 € - NAEM !!!

2.      PIERIA – LEPTOKARIA – villa DANOS – 1/3 std – 249 € - NAEM !!!

3.      PIERIA – NEI PORI – villa ARONIS – 1/4 std – 289 € - NAEM !!!

4.      PIERIA – NEI PORI – villa MELIA – 1/3 std – 249 € - NAEM !!!

 

-          SMENA : 19.08. – 26.08.

1.      HALKIDIKI – KALITEA – villa AMMOS – 1/4 STD – 269 € - NAEM !!!

2.      HALKIDIKI - HANIOTI - villa VERGINA - 1/2 STD - 269 eur - NAEM !!!

Понуда 2

 

ПОНУДА  3

ПОНУДА  4

термин 17.08-24.08

Вила Аnna - Закинтос 
Сопствен базен , Wifi вклучено во цената , 150 м од плажа


1/4 -149 евра по лице со вклучен превоз
1/3 - 159 евра по лице со вклучен превоз
1/2 - 169 евра по лице со вклучен превоз термин 18.08-25.08


Вила Melia - Неи Пори 
1/3 - 269 евра 

Вила Atina - Паралија 
1/3 - 259 евра 

Вила Danos - Лептокарија 
1/3 - 269 евра 
термин 19.08-25.08

Вила Vergina - Ханиоти 
1/2 - 369 евра 

Вила Sandy - Пефкохори
1/2  - 259 евра


Промо понуда ЗАКИНТОС

10% ПОПУСТ ЗА НАРЕДНИТЕ ТЕРМИНИ ВО 1/4 АПАРТМАНИ

Попуст од 10% на цените по лице за сите термини за сместување во 1/4 апартмани во вила Anna 
(се однесува за 4 полноплатежни лица)

ПОНУДА  5

 

3620

Leave a comment

You are commenting as guest.