mksqhrendeelrusr

КРАТОК ОДМОР
4.3/5 rating (4 votes)

КРАТОК ОДМОР

Термин 18.07-25.07.2018

* Дадените цени се по соба или по лице за една вечер

Хотел Посеидон Костросикиа-ноќевање со појадок и вечера 40 евра по лице

Вила Вагиа Амудиа-40 евра студио

Вила Аг.Георгиос-Фурка-40 евра студио

Вила Кофос Лимин Порто Куфо-40 евра студио

Сивири-Сиртаки студио за 3 лица 40 евра
-Лептокарија – Јанис студио за 4 лица 40 евра
Ханиоти – Хотел Плаза – ноќевање со појадок и вечера 40 евра
Полихроно Бич Хотел-35 евра по лице

*Понудата важи за минимум 2 ноќевања

 

Термин: 18.07-22.07.2018

VILLA NORTH LUX - ПОЛИХРОНО

1/3 - 150 евра

Lux вила, 30 метри од плажа, одделна кујна и спална, вклучена клима и Wi-fi

 

 

 

206

Leave a comment

You are commenting as guest.