mksqhrendeelrusr

Гранд Монтана Апарт Хотел 3*
5.0/5 rating 1 vote

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ – валидни за NB/BB/HB, не се валидни за новогодишен период

10% попуст за направени резервации до 30.11.2018 и целосно платени до 05.12.2018

ЕКСТРА  - валидни за NB/BB/HB

7=6 / 11=9 / 14=11  валидни за периоди помеѓу 01.12-27.12.2018 и 04.01-15.04.2019

ЕКСТРА се комбинираат со попустите за рани резервации

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 € = 61,8 ден.

Вклучено: внатрешен базен, парна бања, сауна, интернет во заедничка ареа. Трансфер до ски лифтот.

Конфигурација: Студио 2+1, АПП1 2+2, АПП2 4+2

Доплати:

  • Туристичка такса 1 € по лице на ден, деца 2-11,99 – 50 %
  • Дете до 5,99 – бесплатно на ВВ или НВ
  • Новогодишна вечера – 48 €, деца 6-11,99 - 22 € – Не е задолжително
  • Свечена Божиќна вечера – 25 €, деца 6-11,99 – 13 € – Не е задолжително
216

Leave a comment

You are commenting as guest.