mksqhrendeelrusr

Хотел Елегант Лукс 4****
5.0/5 rating 1 vote

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

 

Минимален престој од 2 ноќи за период од 18.01 до 04.03.2019

20% за резервации со дата на пристугнување и престој од 14.01 до 25.01.2019

10% попуст за пристигнување во период од 26.01 до 04.03.2019

ЕКСТРА 7=6 / 11=10 / 12=10 за сместувања во период 08.01-30.04.2019

Најевтината ноќ е бесплатна . Попустите со рани резервации се комбинираат со Екстра попустите.

Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши во денари 1 € = 61.8 ден

Вклучено: внатрешен базен(8m/5m)со минерална вода (33-34C), џакузи, Финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, Турска бања, фитнес, ски гардеробер, трансфер до лифтот, WiFi во цел хотел, детска соба, паркинг.

Studio - (една голема соба со кујна; без балкон) 2+1дете/3воз. (софа на пуштање), APP1 спална + дневна со кујна - 2+2/3+1 дете, FAM APP1-спална + дневна со кујна - макс. 4 редовни легла; APP2 - (2 спални+дневна+кујна, 2 бањи) 4+1/5воз.; APP2 - (2 спални +дневна+кујна, 2 бањи) 6 воз. Сите кујни се со цела опрема за готвење. Бањарки, влечки и фен.

Домашни миленичиња се дозволени – 10 € на ден.

Новогодишна свечена вечера  - 80 €, деца 6-11,99 – 50 % - не е задолжително

Свечена Божиќна вечера  - 35 €, деца 6 -11,99 – 23 € - не е задолжително

Платената вечера за 25.12 и 31.12 ќе се служи како ручек истиот ден.

316

Leave a comment

You are commenting as guest.