mksqhrendeelrusr

Апартхотел Орбилукс 3*
4.0/5 rating (2 votes)

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

20 % попуст за резервации направени до 30.09.2018 и целосно платени до 10.10.2018

15 % попуст за резервации направени до 31.10.2018 и целосно платени до 10.11.2018

10% попуст за резервации направени до 30.11.2018 и целосно платени до 05.12.2018

10% попуст за престој до 31.01

ХОТЕЛОТ НУДИ СКИ КАРТИ И СКИ ОПРЕМА

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денари 1 € = 61,8 денари

Вклучено: користење на внатрешен базен, парна бања, сауна, фитнес, Wi-Fi, ски гардеробер, трансфер до ски лифтот.

Конфигурација: Студио мин. 2Возрас./макс. 2+1/3Возрас.; AПП1 мин. 2Возрас./макс. 2+2/4Возрас.; AПП2 мин. 4Возрас./макс. 4+2/6Возрас. Студијата и апартманите имаат мала кујна.

Доплати:

  • Туристичка такса 1 € на ден по лице
  • Дете до 2,99 – бесплатно
  • Дете 3-12,99 на дополнително легло плаќа 50%
  • Дете 3-12,99 на регуларно легло плаќа 70%
  • Свечена Новогодишна вечера 57 €, деца 3-12,99 – 50% - Задолжително
  • Божиќна вечера на 25.12 – 34 €, деца 3-12,99 – 50% - Не е задолжително
240

Leave a comment

You are commenting as guest.