mksqhrendeelrusr

St. George Palace 4*
4.5/5 rating (2 votes)

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

15 % за резервации до 31/10/2018 и целосно платени до 05/11/2018

10 % за резервации до 30/11/2018 и целосно платени до 04/12/2018

ЕКСТРА валидни  за престој во периоди 14/12-28/12; 02/01-17/01/2019 и 24/02-06/04/2019

Минимум 7 ноќи - 1 вечер гратис; минумум 11 ноќи – 2 ноќи гратис

ЕКСТРА не се комбинираат со попусти за рани резерваци

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 € = 61,8 ден.

Вклучено: затворен базен, сауна, Џакузи, парна бања, фитнес, Wi-fi во целиот комплекс, превоз до ски лифт, паркинг.

Сместување: Студио- макс. 2+1Дете 3,99 год.; AПП1- 2+2Деца/3Возрасни; AПП2- 4+2Деца/ 5Возрасни;  AПП3- 6+2 Деца/7 Возрасни. Сите дополнителни легла се софа на развлекување за 2 Деца или 1Возрасен. Макс. 1 бебешко креветче во AПП - бесплатно, во зависност од слободниот капацитет, потребна е резервација.

Доплати:

  • Туристичка такса 1 € на ден по лице
  • Доплата за појадок за возрасни 5 € , деца 4-11,99 - 50%
  • Доплата за полупансион за возрасни 14 €, деца 4-11,99 – 50 %
  • Деца до 3,99 – бесплатно
  • Новогодишна вечера- 85 €, Деца 4-11,99 – 45 € - Задолжително
  • Божиќна вечера на 24.12.  – 25 € , Деца 4-11,99 -15 € - Задолжително
  • Свечена божиќна вечера на 25.12.  – 44 €, Деца 4-11,99 -24 € - Задолжително
  • Целосни уплати за новогодишниот период до 04.12.2018
334

Leave a comment

You are commenting as guest.