mksqhrendeelrusr

Хотел Елегант СПА 4****
5.0/5 rating 1 vote

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

 

20% за резервации со дата на пристигнување до 04.03.2019 за минимален престој од 2 ноќи од 18.01 до 04.03.2019

ЕКСТРА 7=6 / 11=10 / 12=10 за сместувања во период 08.01-30.04.2019

Најевтината ноќ е бесплатна . Попустите со рани резервации се комбинираат со Екстра попустите.

Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши во денари 1 €  = 61.8 ден

Вклучено: Затворен базен (11м/7м) со минерална вода (33-34с), џакузи, Финска сауна, инфраред сауна, парна бања, Турска бања, фитнес, ски гардероба, трансфер до жичара, интернет во цел хотел, игротека,паркинг.

Студио - (една голема соба со мала кујна) 2+1, АПП1- ( спална соба+дневна соба со мала кујна) - 2+2/3 возрасни+1дете, АПП1 Семејство (спална+дневна соба со мала кујна - 4 регуларни кревети), АПП2 -(2 спални соби+дневна+мала кујна, 2 купатила) 4+2/6 возрасни. Сите кујни се целосно опремени. Бањарки и влечки. Сите соби имаат балкон.

Новогодишна вечера – 80 € , деца 6-11.99 – 50% -Не е задолжително

Божиќна вечера - 35 €, деца 6-11.99 - 25 € - Не е задолжително

Домашни миленичиња – 10 € на ден

214

Leave a comment

You are commenting as guest.