mksqhrendeelrusr

Хотел "Мурите" 4**** (Разлог)
5.0/5 rating 1 vote

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

 • 10 % за резервација и уплата до 15.12.2018 (важи за Нова Година)
 • ЕКСТРА : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2018 и 10.01-13.04.2019 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)

   

 • СПО ПОНУДА !!!

  30% попуст за престој од 14.01 до 31.01.2019

  ПОПУСТОТ ВАЖИ ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА ПОЛУПАНСИОН !

   

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денари 1 € =61,8 денари

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.

Доплати:

 • Туристичка такса 1 € по лице на ден
 • ALL INCLUSIVE – возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
 • Деца до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
 • Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
 • Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
 • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
 • Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 70€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.

286

Leave a comment

You are commenting as guest.