mksqhrendeelrusr

Flora Residence Aprathotel - DAISY
4.0/5 rating (3 votes)

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

15 % попуст за направени резервации  до 30.09.2018 и целосно платени до 10.12.2018

10 % попуст за направени резервации до 30.10.2018 и целосно платени до 10.12.2018

7 % попуст за направени резервации до 30.11.2018 и целосно платени до 10.12.2018

ЕКСТРА – Валидни за резервации направени од 01.12.2018 ( не важи за новогодишна вечер) – 7=6 / 10=8 и 14=12 за престој од 04.03.2019

Цените се дадени во евра. Плаќањето е во денари 1 еур=61.8 ден.

Вклучено:  WI-FI, паркинг ( ограничени места), бебешко креветче.

Конфигурација: Студио со кујна 2+2, АПП(спална соба+дневна соба и кујна) 2+2

Новогодишна свечена вечера – 57, деца 2-11,99 – 50 % - Задолжително

222

Leave a comment

You are commenting as guest.