mksqhrendeelrusr

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA 4*
4.5/5 rating (2 votes)

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ – За резервации на ВВ

20% попуст за направени резервации и целосно уплатени до 30.09.2018

15% попуст за направени резервации и целосно уплатени до 15.11.2018

ЕКСТРА – За резеравации на ВВ

7=6 за престој преку цела сезона освен во период 29.12.2018 - 10.01.2019 и 01.02.2019 - 22.02.2019

Цените се дадени во евра. Плаќање во денари 1 € =61.8 ден

Вклучено: користење на базен, џакузи, парна бања, сауна, забавни тушови, Wi-Fi, трансфер до падините, подземен паркинг.

Конфигурација: Студио со разделени легла - 2 лица, АПП1 - мин 2/ макс 4 (брачен лежај + софа), АПП2 мин 3/ макс 5/4+1 (брачен лежај + 1 или 2 дополнителни легла + 1 софа), Вила со 2 спални мин 3/ макс 5/4+1 (брачен лежај +  2 дополнителни легла + 1 софа)

*Новогодишна свечена вечера 80 €, деца 2- 11,99 – 50% - Не е задолжително

*Свечена Божиќна вечера 46 €, деца 2-11,99 – 50% - Не е задолжително

268

Leave a comment

You are commenting as guest.