mksqhrendeelrusr

Хотел Bor 3***
5.0/5 rating 1 vote

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

15% попуст за резервации до 30.09.2018 и 50 % платени до 25.11.2018

10 % попуст за резервации до 31.10.2018 и 50 % платени до 25.11.2018

ЕКСТРА : 7=6; 13=11 за пристигнувања во период 08.01-31.01.2019 и 21.02-31.03.2019

Екстра попустите не се комбинираат со попустите за рани резервации.

Цените се дадени во евра. Плаќање во денари 1 € =61.8 ден

Вклучува: сместување со појадок и вечера, интернет, трансфер до ски лифт.

Конфигурација: DBL 2+1/3 возрасни

Доплати:

  • Туристичка такса 1 € по лице на ден
  • Дете до 2,99 – бесплатно
  • Прво дете 3-12,99 на регуларно легло со еден возрасен плаќа 65%
  • Второ дете 3-12,99 на регуларно легло со еден возрасен плаќа 50 %
  • Дете 3-12,99 на дополнително легло со двајца возрасни плаќа 50%
  • Возрасен на дополнително легло плака 80 %
  • Свечена новогодишна вечера – 45 € за возрасни, деца 3 - 12,99 – 50% - Не е задолжително
  • Свечена Божиќна вечера – 17 € за возрасни, деца 3-12,99 – 50 % - Не е задолжително

*Стандардна вечера не се служи на 31.12

188

Leave a comment

You are commenting as guest.