mksqhrendeelrusr

Хотел " Flora " 4****
5.0/5 rating 1 vote

КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛОТ

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

10 % попуст за резервации до 15.10.2018 и целосно уплатени до 31.10.2018

ЕКСТРА: 7=6 – важи за период 01.12-25.12.2018 и 05.03-31.03.2019

ЕКСТРА не се комбинира со попустот за рана резервација.

Цените се дадени во евра. Плаќање во денари 1 € =61.8 ден

Вклучено: внатрешен базен, фитнес, Wi – Fi,

Конфигурација: DBL 2+1, студио со кујна 2+1/ 3 возрасни, АПП (спална + дневна + кујна) 2+2/4 возрасни

Доплати:

  • Туристичка такса 1 € по лице на ден
  • Дете до 1,99 – бесплатно
  • Прво дете 2-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во двокреветна/студио или апартман – бесплатно
  • Второ/Трето дете 2-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во студио или апартман плаќа 40 %  секое
  • Возрасен на дополнително легло во студио или апартман плаќа 70%
  • Новогодишна вечера 69 €, деца 2-11,99 – 50% - Задолжително
  • Свечена Божиќна вечера 40 €, деца 2-11,99 - 50 % - Задолжително

 

 

 

172

Leave a comment

You are commenting as guest.