mksqhrendeelrusr

Хотел " Festa Chamkoria " 4****
4.0/5 rating (2 votes)

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ :

15 %  попуст за резервации до 30.09.2018 и целосна уплата до 10.10.2018

10 %  попуст за резервации до 31.10.2018 и целосна уплата до 10.11.2018

ЕКСТРА: 7=6, 14=12 за доаѓања во период   01.12-20.12.2018; 08.01-15.02.2019 и 05.03-09.04.2019

Попустите НЕ се комбинираат!

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 € = 61,8 денари

Цената вклучува: сместување со појадок и вечера - шведска маса, внатрешен базен, фитнес, сауна, парна бања, трансфер до ски лифтот.

Конфигурација: Двокреветна: 2+0, Јуниор и Стандард суит - мин. 2 возрасни, макс. 2 возрасни + 2 деца/ 3 возрасни + 1 дете

ПОПУСТИ: 

  • Туристичка такса 1 на ден по лице
  • Дете од 00-2.99 год - БЕСПЛАТНО, бебешко креветче бесплатно
  • 1во дете од 3 – 12,99 на дополнително легло со 2-ца возрасни – бесплатно
  • 2ро дете од 3 – 12,99 на дополнително легло со 2-ца возрасни - плаќа 50%
  • Дете од 3-12.99 на редовно легло со 1 возрасен - 50%
  • Возрасен на дополнително легло во Јуниор суит/Стандард суит плаќа -75 % 
  • Новогодишна свечена вечера 55 € за возрасни / 30 € деца (3-12.99 год) – Задолжително
  • Свечена Божиќна вечера на 25.12 30 € за возрасни / 15 € деца (3-12.99 год) - Задолжително
118

Leave a comment

You are commenting as guest.