mksqhrendeelrusr

Хотел " Festa Winter Palace " 5*****
5.0/5 rating 1 vote

ПОПУСТИ :

ЕКСТРА: 7=6, 14=12 за доаѓања во период   01.12-21.12.2018; 08.01-15.02.2019 и 05.03-09.04.2019

* за Нова година минимум 3 ноќевања

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 € = 61,8 денари

Вклучено: внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, соба за релакс, контраст тушеви и WI – FI

Сместување: двокреветна стандард соба-2+1/3 возрасни, Јуниор суит-мин. 2 возрасни/макс. 2+2/3+1, Стандард суит - мин. 2 возрасни/макс. 2+2/3+0

Доплати:

  • Туристичка такса 1€ на ден по лице
  • Дете до 2.99 год - БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 3 – 12,99 на дополнително легло со 2-ца возрасни – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете 3 – 12,99 на дополнително легло со 2-ца возрасни  плаќа 50 %
  • Две деца од 3-12,99 со 1 возрасен во двокреветна плаќа 50 % секое
  • Дете  од 3 – 12,99 г. на регуларно легло со 1 возрасен во двокреветна плаќа 50%
  • Возрасен на дополнително легло плаќа 70 %
  • Свечена новогодишна вечера  92 € возрасни , деца (3-12,99) – 50 % - Задолжително
  • Свечена Божиќна вечера 40 € возрасни, деца (3-12,99) – 50 % - Задолжително
228

Leave a comment

You are commenting as guest.