mksqhrendeelrusr

Хотел " Iglika Palace " 4****
5.0/5 rating 1 vote

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ  - Без периодот за нова година

15 % попуст за резервации направени до 30.09.2018 и целосно платени до 10.11.2018

10 % за резервации направени до 31.10.2018 и целосно уплатени до 10.12.2018

Цените се дадени во евра. Плаќање во денари 1 € =61.8 ден

Вклучено: внатрешен базен, паркинг, Wi-Fi во лоби, грицки, чај и кафе помеѓу 16:00-17:00

Конфигурација: DBL економи 2+0, DBL 2+0/2+1, Студио 2+2/3 возрасни

*Свечена Новогодишна вечера  - 57 €, деца 2-11,99 – 50% - Задолжително

*Божиќна вечера – 40 €, деца 2 -11,99 – 50 % - Не е задолжително

Плаќања за новогодишниот период најдоцна 03.12.2018

 

 

210

Leave a comment

You are commenting as guest.