mksqhrendeelrusr

Хотел "Yanakiev" 4*
5.0/5 rating 1 vote

ПОПУСТ 10% ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА  ДО 31.10.2018

Цените се дадени во евра. Плаќање во денари 1 € =61.8 ден

Вклучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауна, парна бања и лакониум за возрасни лица (од 15-19 ч.), паркинг, интернет.

Конфигурација: DBL 2+1, едноспален апартман 2+2

Доплати:

  • Туристичка такса 1 € по лице на ден
  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
  • Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во апартман – 8€ на ден
  • Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 30% попуст
  • Возрасен на дополнително легло во апартман – 15€ на ден
  • Дете до 12.99 год. на редовно легло – се наплаќа за еднокреветна соба
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 50€
  • Поглед на планина : 5€ на ден (на барање, ограничен број на соби и апартмани)
175

Leave a comment

You are commenting as guest.