mksqhrendeelrusr

Хотел „FINLANDIA“ 4****
5.0/5 rating 1 vote

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

10% попуст за резервации направени до 15.11.2018 и платени 50% до 25.11.2018

ЕКСТРА – не се комбинираат со попустите за рани резервации

7=6, 10=9, 11=9 важи за период 01.12-26.12.2018, 13.01-24.01.2019 и 24.02-10.04.2019

Цените се дадени во евра, плаќање во денари, 1 € = 61,8 денари.

Вклучено: користење на внатрешен базен, фитнес, паркинг, трансфер до ски лифтот.

Конфигурација: TWIN 2+2, TWIN Делукс 2+1, АПП1 2 возрасни + 2 деца + инфант / 4 лица

* Свечена Новогодишна вечера – 57 €, деца 3-11,99 – 50% - Задолжително

* Свечена Божиќна вечера – 29 €, деца 3-11,99 – 50% - Задолжително

182

Leave a comment

You are commenting as guest.