Хотел "Iceberg" 3***

 

Iceberg * * *

Цена по соба на ден

01.12-21.12

22.12-27.12


14.01-28.01

12.02-04.03

28.12-03.01

BB – ноќевање со појадок


05.03-10.03

04.01-13.01

Мин.3 ноќи29.01-11.02

Двокреветна стандард за 2 лица

23,00

32,00

30,00

64,00

Еднокреветна

21,00

29,00

26,00

57,00

Двокреветна голема за 2 лица

25,00

35,00

33,00

71,00

Фамилијарна соба за 4 лица

39,00

55,00

50,00

109,00

APP1 за 4 лица

42,00

60,00

55,00

119,00

APP2 за 4 лица

46,00

64,00

60,00

129,00

Доплата за вечера или ручек (дете до 11,99 - 50%)

6,00

8,00

7,00

8,00

Доплата за вечера+ручек (дете до 11,99 - 50%)

9,00

11,00

10,00

11,00

Туристичка такса по лице на ден - 1.00 евро

Вклучено: внатрешен базен, џакузи, фитнес, парна бања, WiFi, кабелски интернет, детска соба, ски гардеробер, трансфер до ски лифтот

Сместување: DBL - 2+1(фотеља на пуштање), DBL голема - 2+2 (фотељи на пуштање),

Family room (2 соби) - 4 регуларни кревети/maкс. 4 лица, 2 APP2 (3 соби) - 4+2 (2 спални соби, дневна со софа на пуштање), 1 APP1  (2 соби) – maкс. 4 лица/4 регуларни легла

Дете  до 1.99г. на дополнително легло со  2-ца воз.

БЕСПЛАТНО, бебешко креветче- 6,00 евра/ден

Дете од 2-5,99г. на дополнително легло со 2-ца возрасни плаќа

30%

Дете од 6-11,99г. на дополнително легло со 2-ца возрасни плаќа

50%

Возрасен на дополнително легло

80%

Доплати:

Ручек на мени,вечера шведска маса.

Новогодишна вечера со пијалоци - 65 евра, деца од 6-11.99г. – 30,00 евра /  задолжително

Празнична вечера со пијалоци - 20,00 евра, деца 6-11.99 -11,00 евра / не е задолжителна

Попуст за рана резервација, валидна за сместување и исхрана

-10% попуст за резервации направени до 10.11. и 100% платени до15.11.2017

Екстра, валидни само на BB:

7=6 нa BB за престој во сите периоди до 27.12 вкл. и од 04.01.2018(без НГ)

За престој недела - четврток 5=4 на BB за сите периоди до 27.12 вкл. и од 04.01.2018 (без НГ)

***попустите се комбинираат

Цените се дадени во евра. Плаќањето е во денари 1 еур=61.8 ден.

 

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Sauna Pool Ski storage Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

820

Печати

Share this product