Хотел Елегант СПА 4****

Цена по соба на ден на база ноќевање со појадок

01.12-21.12

22.12-28.12

мин. 3 ноќи

29.12-03.01

мин. 4 ноќи

20.01-11.02

мин. 4 ноќи

26.02-30.04

12.02-25.02

04.01-11.02

Студио за 2 лица

28

57

125

68

46

Студио=Еднокреветна

23

46

114

63

38

Апартман со 1 соба за 2 лица

34

63

137

77

51

АПП со 1 соба за 4 лица (семејство)

53

98

195

104

75

АПП со 2 соби за 4 лица

59

108

228

123

85

Дете 6-11.99 на дополнително легло

8

14

23

18

12

Возрасен на дополнително лего

14

21

35

23

18

Доплата за вечера за возрасен

9

Доплата за ручек за возрасен

8

Доплата за ручек/вечера деца 6-11.99

6

Туристичка такса на ден по лице - 1 евро

Вклучено: Затворен базен (11м/7м) со минерална вода (33-34с), џакузи, Финска сауна, инфраред сауна, парна бања, Турска бања, фитнес, ски гардероба, трансфер до жичара, интернет во цел хотел, игротека,паркинг.

Студио - (една голема соба со мала кујна) 2+1, АПП1- ( спална соба+дневна соба со мала кујна) - 2+2/3 возрасни+1дете, АПП1 Семејство (спална+дневна соба со мала кујна - 4 регуларни кревети), АПП2 -(2 спални соби+дневна+мала кујна, 2 купатила) 4+2/6 возрасни. Сите кујни се целосно опремени. Бањарки и влечки. Сите соби имаат балкон.

Дете до 5.99 на дополнително легло

бесплатно

Дете 0-11.99 на редовно легло плаќа

80%

20% ПОПУСТ ЗА СИТЕ ВИДОВИ СМЕСТУВАЊЕ ОД 18/01-31/01

ЕКСТРА 7=6, 11=10, 12=10 за престој во периодот до 21.12.2017 и од 08.01-30.04.2018


Новогодишна вечера - 75е, деца 6-11.99 - 40е -Не е задолжитело

Божиќна вечера - 35е, деца 6-11.99 - 25е - Не е задолжително

Домашни миленичиња - 11.50е на ден

Цените се дадени во евра. Плаќањето е во денари  1евро=61,8 денари
Страницата е посетена:

328

Печати

Share this product