Хотел "Марија Антоанета Резиденс" 4****

Хотел Марија Антоанета * * * * Зима 2017-2018
Цени по лице
01.12-17.12 18.12-28.12 29.12-01.01 02.01-13.01
06.03-31.03 14.01- 05.03 мин. 3 ноќи
мин. 3 ноќи
мин. 2 ноќи
НП
НП
НП
НП
Двокреветна   минимум 2ца возрасни
20
23 49 27
Двокреветна ПРОМО
18 21
44
24
Еднокреветна за 1 возрасен + 1 бебе
34 40
88
46
Јуниор Сјуит  мин. 2ца возрасни
21
24 52
28
Јуниор Сјуит + кујна мин. 2ца возрасни
22
25 53
29
Јуниор Сјуит + кујна + камин мин. 2ца возра.
23 26 54
30
Едноспален апартман мин. 2ца возрас.
24 27 55
31
АПП1 + кујна мин. 2ца возрасни
25 28 56
32
АПП1 + кујна + камин  мин. 2ца возрасни
26 29 57
33
Фамилијарен апартман(АПП2) мин. 4ца возрас.
22
25 53
29
Фамилијарен апартман(АПП2)+ камин мин. 4ца возрас.
23 26 54
30
мин. 2 ноќи
HB+ HB+ HB+ HB+
Двокреветна мин. 2 возрас.
25 28
54
32
Двокреветна ПРОМО
23 26 49
29
Еднокреветна за 1 возр. + 1 бебе
40
45
94
51
Јуниор Сјуит мин. 2 возрас.
26 29
57
33
Јуниор Сјуит + кујна мин. 2 возрас.
27 30
58
34
Јуниор Сјуит + кујна + камин мин. 2 возрас.
28 31
59
35
Едноспален апартман мин. 2 возрас.
29 32
60
36
АПП1 + кујна мин. 2 возрас.
30
33
61
37
АПП1 + кујна + камин мин. 2 возрас.
31
34 62
38
Фамилијарен АПП2 мин 4 возрас.
27
30
58
34
Фамилијарен АПП2+ камин мин 4 возрас.
28
31
59 35
Туристичка такса по лице на ден - 1 евро
Вклучено: затворен базен, парна бања, 2 сауни, фитнес, WiFi, превоз до ски лифт (08:00-10:00 и 15:30-17:00), надворешен паркинг. ПП+ вклучува вечера со пијалоци - пиво, вино, минерална вода.
Сместување: Двокреветна мин/макс 2Возрасни;  Двокреветна Промо -мин/макс 2возрасни ( приземје или поткровје, без балкон); ЈС мин 2Возрасни/Макс. 2+1/3Возрасни;  AПП1 мин 2Возрасни/макс 2+2/4возрасни - спална +дневна; AПП2 мин 4возрасни/макс 4+2/6возрасни - 2 спални+дневна со кујна (бесплатно)
Дете до 5.99
бесплатно
1во дете 6-11.99 на дополнително легло
бесплатно
2ро/3то дете 6-11,99 на дополнително легло
50%
Возрасен на дополнително легло плаќа
70%
Деца 6-11,99 на редовно легло плаќаат
100%
Доплата:
Новогодишна вечера – 60 евра, деца 6-11.99 – 32,50 евра. Не е задолжително
Поглед на планина - 4 евра на ден по соба; бебешко креветче - 4 евра на ден; подземен паркинг - 6 евра за 24ч
Рани резервации:
10% за резервации направени до 21.12.2017, со целосна уплата до 05.01.2018
Раните резервации не се комбинираат со ЕКСТАС
6=5 .. 9=8;  10=8  11=9 ….    за престој во период 01.12-05.03.2018
6=4 7=5 ..9=7; 10=7  11=8 ….   за престој во период  06.03-31.03.2018
Цените се дадени во евра, плаќењето е во денари 1евро=61.8 ден.

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Sauna Pool Ski storage Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

705

Печати

Share this product