St. George Palace 4*


St George Palace * * * * Зима 2017-2018
Цена по соба на ден
15.12-21.12 22.12-28.12
Нова Година
06.03-09.04 02.01-18.01 19.01-17.02 29.12-01.01
Без оброк

18.02-05.03
мин. 3 ноќи
СТУДИО за 2 лица
49
63
71
108
Едноспален Апартман за 2ца (кревети + софа)
64
77
86
135
Двоспален Апартман за 4ца (кревети + софа)
80
94
124
161
Троспален Апартман за 6 лица (кревети + софа)
114
146
160
199
Доплата за појадок - Возрасен (Деца 4-11,99 - 50%) 5
Доплата за полупансион - Возрасен (Деца 4-11,99 - 50%) 14
Полупансион не е достапен на 24.12; 25.12 и 31.12.
Туристичка такса по лице на ден - 1,00 евро
Вклучено: затворен базен, сауна, Џакузи, парна бања, фитнес, Wi-fi во целиот комплекс, превоз до ски лифт, паркинг
Сместување: Студио- макс. 2+1Дете 3,99 год.; AПП1- 2+2Деца/3Возрасни; AПП2- 4+2Деца/ 5Возрасни;  AПП3- 6+2 Деца/7Возрасни. Сите дополнителни легла се софа на развлекување за 2 Деца или 1Возрасен. Макс. 1 бебешко креветче во AПП - бесплатно, во зависност од слободниот капацитет, потребна е резервација.
Деца до 3,99 год. - БЕСПЛАТНО

EКСТРАС, валидни за период на престој од 15.12-28.12, 02.01-18.01 и 18.02-09.04.2018
Мин. 7 ноќи - 1 ноќ ГРАТИС; Мин. 11 ноќи - 2 ноќи ГРАТИС
Екстрас не се валидни за свечени вечери
Новогодишна вечера- 85,00 евра, Деца 4-11,99 - 45,00 евра. ЗАДОЛЖИТЕЛНО
Божиќна вечера на 24.12.  - 25,00 eвра, Деца 4-11,99 -15,00 евра. ЗАДОЛЖИТЕЛНО
Свечена божиќна вечера на 25.12.  - 44,00 евра, Деца 4-11,99 -24,00 евра. ЗАДОЛЖИТЕЛНО
Целосни уплати за новогодишниот период до 04.12.2017
Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 61,8 ден.

Страницата е посетена:

208

Печати

Share this product