Белмонт Апарт Хотел 3*

Белмонт Апарт Хотел
Зима 2017-2018
Цена за студио/апартман
01.12-27.12 28.12-03.01.18
04.01-15.04 мин. 3 ноќи
Без оброк


Едноспален апартман за 2+2 лица
48 109
Двоспален апартман за 4+2 лица
66
136
Доплата за појадок - Возрасен
5
Долата за појадок - Деца 6-11,99 3
Доплата за спакован појадок
4
Доплата за вечера (Деца 6-11,99-50%) 10
EXTRAS (без оброк), се комбинираат со раниот попуст
7=6/11=9/14=11
EXTRAS од 01.03.2018 7=5
Туристичка такса на ден по лице- 1,00 евро (Возрасни и деца над 2 год.)
Вклучено: затворен базен, парна бања, сауна, интернет во заедничката ареа, трансфер до ски лифт.
Сместување: AПП1 - 2+2, AПП2 - 4+2
Деца до 5,99 со 2 возрасни - бесплатно на база полупансион
Доплатите не се задолжителни
Новогодишна вечера - 47 евра, Деца 6-11.99 – 26 eвра.
Свечена божиќна вечера - 27 евра, Деца 6-11.99 - 16 евра
Цените се дадени во евра, плаќањето е во денари 1 евро=61.8 ден.

Страницата е посетена:

165

Печати

Share this product