Гранд Монтана Апарт Хотел 3*

Гранд Монтана Апарт Хотел
Зима  2017-2018
Цена по студио/апартман
01.12-27.12 28.12-03.01.18
04.01-15.04 мин. 3 ноќи
Без оброк


Студио за 2+1 лица
40,00 97,00
Едноспален апартман за 2+2 лица
53,00 126,00
Двоспален апартман 4+2 лица
77,00 152,00
Доплата за појадок - Возрасен
5
Доплата за појадок - Деца 6-11,99 3
Доплата за спакован појадок
4
Доплата за вечера(Деца 6-11,99-50%) 10
EXTRAS (без оброци), се комбинираат со раниот попуст
7=6/11=9/14=11
EXTRAS од 01.03.2018 7=5
Туристичка такса по лице на ден - 1,00 евро  (возрасни и дена над 2 год.)
Вклучено: затворен базен, парна бања, сауна, интернет во заедничката ареа, транфер до ски лифт.
Сместување: Студио - 2+1, AПП1 - 2+2, AПП2 - 4+2
Деца до 5,99 со 2 возрасни - бесплатно на база полупансион
Доплатата не е задолжителна
Новогодишба вечера - 47,00 eвра, деца 6-11.99 – 26,00 eвра
Свечена божиќна вечера - 27,00 eвра, деца 6-11.99 - 16,00 eвра
Цените се дадени во евра, плаќањето е во денари 1 евро = 61.8 ден.

Страницата е посетена:

161

Печати

Share this product