Апартхотел Орбилукс 3*

Orbilux Aparthotel * * * Зима 2017 2018
Цена по лице на ден на база полупансион
01.12-21.12 22.12-26.12 27.12-06.01
07.01-18.01 19.01-17.02

18.02-31.03

Студио
26,00 30,00 46,00
Студио како еднокреветна
44,00 51,00 75,00
Едноспален апартман мин. 2 возрас.
31,00 35,00 52,00
Двоспален апартман мин. 4 возрас.
25,00 29,00 43,00
Возрасен на дополнително легло плаќа
20,00 22,00 32,00
Туристичка такса по лице на ден - 1 евро
Вклучено: затворен базен, парна бања, сауна, фитнес, WiFi, ски гардеробер, транфер до ски лифт
Сместување: Студио мин. 2Возрас./макс. 2+1/3Возрас.; AПП1 мин. 2Возрас./макс. 2+2/4Возрас.; AПП2 мин. 4Возрас./макс. 4+2/6Возрас. Студијата и апартманите имаат мала кујна.
Деца до 2,99 бесплатно
Дете 3-12,99 на дополнително легло плаќа
50%
Дете 3-12,99 на редовно легло плаќа
70%
7=6  14=12 за престој во периодите 01.12-21.12 и 18.02-31.03.2018
Цените се дадени во евра, плаќањето е во денари 1 евро=61,8 денари

Страницата е посетена:

203

Печати

Share this product