Хотел Перун Лоџ 4****

ХОТЕЛ ПЕРУН ЛОДЏ 4**** - BANSKO

(ПОГЛЕДНЕТЕ ПОВЕЌЕ СЛИКИ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК)

 

 

 

ХОТЕЛ “ПЕРУН ЛОДЏ” 4****
www.perunlodge.com

29.12-04.01

мин 4 ноќи

05.01-12.01

23.12-28.12 13.01-19.01 04.02-04.03

20.01-03.02

01.12-22.12  05.03-20.04

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН - HB

Цена по лице во студио

65 €

47 €

36 €

40 €

33 €

Цена за студио кога го користи 1 лице

130 €

94 €

53 €

57 €

51 €

Цена по лице во Јуниор Сјуит

71 €

53 €

38 €

42 €

36 €

Цена по лице во апартман

71 €

53 €

38 €

42 €

36 €

Во цената е вклучено: ноќевање со појадок и вечера, внатрешен базен, парна бања, сауна, wi-fi интернет во заедничките простории на хотелот, гардеробер за ски опрема, трансфер до ски лифтот
Во цената не е вклучено: паркинг 9 еур на ден, џакузи, интернет во собите-доплата на рецепција.

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ:

-20% попуст за резервација до 30.09.2017 и целосна уплата до 05.10.2017

-15% попуст за резервација до 31.10.2017 и целосна уплата до 05.11.2017

-10% попуст за резервација до 30.11.2017 и целосна уплата до 05.12.2017

ЕКСТРА:

7=6, 10=9, 14=12, за престој помеѓу 01.12-21.12; 13.01-20.01 и од 20.02 до крај на сезона

*** попустите се комбинираат ***

Студио – 2+1 дете ; Јуниро Сјуит 2+1 дете; АПП – 2+2 деца или 3 возрасни. Сите апармани имаат балкон, када и кујна. готвењето не е дозволено, Некои од студијата немаат балкон или кујна.

Попусти:

  • Деца до 4,99 г. бесплатно, бебешко креветче бесплатно
  • Дете од 5-11,99 години на дополнително легло со двајца возрасни 17 €
  • Дете од 5-11,99 години на редовно легло со еден возрасен -25% попуст од цената
  • Возрасен на дополнително легло -25% попуст од редовната цена

Доплати:

  • Туристичка такса 1 еур по лице на ден
  • Новогодишна свечена вечера во главниот ресторан 80 еур за возразни, деца од 5-11,99 год 40 еур. Новогодишна севчена вечера во зимска градина 70 еур за возрасни, дена од 5-11,99 год 35 еур. Новогодишнта вечера е задлжителна.

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во денари 1 ЕУР = 61,8 денари.

 


Страницата е посетена:

1323

Печати

Share this product