Хотел ,, Хот Спрингс ,, 4* - Бања - Банско ареа (минерална вода)

Тип на соба

01.12 - 21.12.2018

04.02 - 05.04.2018

07.01 - 03.02.2018

06.04 - 14.04.2018

22.12-28.12.2017

03.01-06.01.2018


29.12.2017-02.01.2018

Петок - Сабота

Недела - Четврток

Петок - Сабота

Недела - Четврток

Двокреветна comfort соба

60 €

49 €

63 €

51 €

72 €

90 €

Двокреветна executive соба

63 €

52 €

65 €

54 €

75 €

93 €

Alpin студио

73 €

63 €

79 €

68 €

95 €

118 €

Еднокреветна соба

92 €

75 €

95 €

78 €

114 €

143 €

Прво дете  6 -11.99 год. на дополнителен лежај

31 €

31 €

31 €

31 €

31 €

31 €

Второ дете 6 – 11.99 год. на дополнителен лежај

21 €

21 €

21 €

21 €

21 €

21 €

Прв возрасен на дополнителен лежај

40 €

40 €

40 €

40 €

40 €

40 €

Втор возрасен на дополнителен лежај

31 €

31 €

31 €

31 €

31 €

31 €

Цената е по лице на база полупансион во евра

Цената вклучува:

- ноќевање по лице со појадок и вечера

- бесплатно користење на Спа центарот со минерална вода внатрешен и надворешен базен

- руска бања, парна бања, солена соба, финска сауна, rain walk

- интернет , паркинг

- детски дел

**минимум престој 4 ноќевања за период 29.12.2017 - 02.01.2018

 

Дбл комфорт - 2+1

дбл егзекутив - 2+1

алпин студио - 2+2

 

попусти :

дете на дополнително легло до 5.99 год. - бесплатно

дете на регуларно легло 0-11.99 г. - 25% попуст на регуларните цени

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Ski storage Hairdreser

Страницата е посетена:

589

Печати