Хотел Пирин Голф Апармани 4*


Капацитет
: Располага со студија, апартмани за 2, 4, 6 и 8 лица. Комплетно опремени со кујна, купатило, тераса, сателитска ТВ.
Услуги
: Гостите сместени во апартманите Пирин Голф бесплатно го користат Спа центар,термална зона, внатрешен и надворешен базен, планинска сауна, инфрацрвена сауна, хидротерапевтна Kneipp лежалка, жежок камен, ледена фонтана, топли лежалки, лакониум, ароматична парна бања, чудни тушеви, паркинг Голф клуб, јавање коњи, тенис и многу повеќе кои се во склоп на 5* хотел "Пирин Голф" 5*


ЦЕНАТА Е ОБЈАВЕНА ВО ЕВРА НА ДЕН ПО СМЕСТУВАЊЕ , ЗА ДВАЈЦА ИЛИ ЧЕТВОРИЦА (во двоспален апп.)

Пирин Голф Апартмани 4*

Мин.бр. лица

Макс.бр.лица

ПРОМО

01-18.12.2017

15-31.03.2018

НИСКА СЕЗОНА

19-27.12.2017

04.01 – 14.03.2018


ВИСОКА СЕЗОНА

28.12.2017 – 03.01.2018

Минимален престој ноќевања

3

3

5

RO

BB

HB

RO

BB

HB

HB

Студио

2

2 воз.

1 дете

38

47

65

52

62

80

134

Студио за едно лице

1

1 воз.

1 дете

38

42

51

52

57

66

103

СПА СТУДИО

2

2 воз.

1 дете

49

57

75

63

72

90

172

Спа стд. За 1 лице

1

1 воз.

1 дете

49

52

62

63

67

77

138

АПП.со една спална

2

2 воз.

1 дете

50

58

77

67

77

95

158

Апп со една спална за едно лице

1

1 воз.

1 дете

50

54

63

67

72

81

140

Апп со две спални

4

4 воз.

2деца

66

83

119

88

106

143

240

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Доплата за туристичка такса 1 евро по лице на ден.

Доплата за Новогодишна вечера / задолзжително / :

- рестотран ,, Euro Kitchen ,, - 87 евра возрасен, 45 евра деца од 7-14 г.

- ресторан ,, Taste of Asia ,, - 87 евра возрасен, 45 евра деца од 7-14 г.

- ресторан ,,La Foret,, - 110 евра возрасен , 55 евра деца од 7-14 г.

- деца до 7 години бесплатно

 

- ресторан ,, The Club House ,, - 87 евра возрасен, 45 евра деца од 7 - 14 г.

- ресторан ,,Оctopus,,  - 58 евра возрасен , 30 евра деца од 7-14 г.

 

Доплати:

- Возрасни и деца сместени на дополнително легло Бесплатно , плаќаат само храна

- доплата за појадок - возрасни 5 евра , деца од 7-14 г. 2,5 евра

- доплата за вечера - возрасни 10 евра , деца од 7-14 г. 5 евра

- возрасен и дете до 7 години плаќаат како еднокреветна

 

ЕКСТРА ПОПУСТ 7 = 6  за период од 01.12 - 25.12.2016 и после 12.01.2017 до крај на сезона

РАН БУКИНГ - 15% за резервации до 31/10/2016 и уплата до 07/11/2016

- 10% за резервации до 30/11/2016 и уплата до 05/12/2016  не важи за промо сезона

***попустите се комбинираат

 

Акцент:

-Бесплатен трансфер секој ден по табела до Ски центар Банско.

-Бесплатна ски опрема (ски, чизми, штеки) од понеделник до петок /од 4 јануари до крајот на сезоната/ со претходна резервација.

-50%  намаление на ски училиште од понеделник до петок /од 4 јануари до крајот на сезоната/, со претходна резервација.

-Касно одјавување во неделен ден до 15:00 часот, со претходна потврда од страна на хотелот. /од 4 јануари до крајот на сезоната/.

-Сув пакет за ручек при резервации на база HB /од 4 јануари до крајот на сезоната/, со претходна најава


Specifications

  • Sauna Pool Ski storage Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

848

Печати

Share this product