Апарт хотел "Royal Towers" 3*

ПОГЛЕДНЕТЕ ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СЛИКИ ОД ХОТЕЛОТ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК

АПАРТ ХOTEL ROYAL TOWERS 3***
www.banskotowers.com

Макс. лица во соба

СЕЗОНИ

26.12-03.01             мин. 3 ноќевања

04.01-28.02

01.12-25.12
01.03-20.04

ЦЕНА ЗА АПАРТМАН НА ДЕН ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ ЛИЦА УСЛУГА - НАЕМ

Цена за 2 лица во апартман со една спална

2+2

103,5 €

55 €

45 €

Цена за 4 лица во апартман со две спални

4+2

121 €

92 €

80.5 €

Дете до 3,99 год на дополнително легло / бесплатно, бебешко креветче е бесплатно

Доплата за деца од 4-11,99 год на дополнително легло на ден

/

1,5 €

Доплата за деца од 12-15,99 год на ден

/

7 €

Возрасен на дополнително легло на ден

23 €

17 €

14 €

ЦЕНА ЗА АПАРТМАН НА ДЕН ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ ЛИЦА УСЛУГА - НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Цена за 2 лица во апартман со една спална

2+2

114 €

63 €

52 €

Цена за 4 лица во апартман со две спални

4+2

138 €

98 €

86 €

Дете до 3,99 год на дополнително легло / бесплатно, бебешко креветче е бесплатно

Доплата за деца од 4-11,99 год на дополнително легло на ден

/

3 €

Доплата за деца од 12-15,99 год на дополнително легло на ден

/

11 €

11 €

9 €

Возрасен на дополнително легло на ден

29 €

21 €

17 €

ЦЕНА ЗА АПАРТМАН НА ДЕН ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ ЛИЦА УСЛУГА - ПОЛУПАНСИОН (ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА)

Цена за 2 лица во апартман со една спална

2+2

144 €

80,5 €

68 €

Цена за 4 лица во апартман со две спални

4+2

201 €

156 €

149,5 €

Дете до 3,99 год на дополнително легло / бесплатно, бебешко креветче е бесплатно

Доплата за деца од 4-11,99 год на дополнително легло на ден

/

5 €

Доплата за деца од 12-15,99 год на дополнително легло на ден

/

17 €

11 €

9 €

Возрасен на дополнително легло на ден

39 €

25 €

22 €

Во цената е вклучено: сместување на база избраната услуга, користење на внатрешен базен, џакзи, фитнес, парна бања, фитнес, Wi-fi во целиот комплекс, ски гардеробер, обезбеден паркинг на барање

Комплексот се состои од 12 секции, Спа центарот и базенот се во секција 7, рецепцијата е во секција 10. Ресторанот е во секција 1.

Миленичиња се дозволени - се наплаќа такса.

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАИИ:

  • 10% ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.11.2017, ПЛАЌАЊЕ 50% ДО 25.11.2017, ОСТАТОКОТ 5 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ

ЕКСТРА:

  • 7=6 ;  12=10;  17=14  (не важи за престој од 23.12-09.01)

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

Доплати:

  • Туристичка такса 1 еур по лице на ден
  • Доплата за 1/1 во едноспален апартман 80% од цената
  • Доплата за Новогодишна вечер возрасни 69 еур и деца од 2-11,99 год 29 еур - Вечерата е задолжителна
  • Доплата за Божиќна вечер возрасни 55 еур и деца од 2-11,99 год 23 еур - Вечерата не е задолжителна

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во денари, 1 ЕУР = 61,8 денари.

Страницата е посетена:

419

Печати

Share this product