Промоции Зима 2017/2018

-

ХОТЕЛ ПИРИН ГОЛФ СПА  5* - РАЗЛОГ

ЕКСKЛУЗИВНИ ЦЕНИ

КЛИКНЕТЕ >>ТУКА<<

6=7 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 12/01

_______________________________________________________________________________________________________________

ХОТЕЛ ЕЛЕГАНТ ЛУКС 4* - БАНСКО

- 10% ЗА ПРЕСТОЈ ОД 18/01-31/01

_____________________________________________________________________________________________________________________

ХОТЕЛ ЕЛЕГАНТ СПА 4* - БАНСКО

-20% ЗА ПРЕСТОЈ ОД 18/01-31/01

______________________________________________________________________________________________________________________-

ХОТЕЛ ОРФЕЈ 4 * - БАНСКО

-10% ЗА ПРЕСТОЈ ОД 21/01-24/01 И ОД 28-30/01

ЦЕНИ ЗА ПОЛН ПАНСИОН +

29,5 ЕВРА ПО ЛИЦЕ  /  ДЕЦА ОД 5-12 ГОД - 16,5 ЕВРА  / ТРЕТ ВОЗРАСЕН 27 ЕВРА

___________________________________________________________________________________________________________

ХОТЕЛ РИЛА 4 * - БОРОВЕЦ

АКЦИЈА БЕСПЛАТНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 27/01-03/02

ЗА СУПЕРИОР И ФАМИЛИЈАРНИ СОБИ / 6=5 / 7=6 / 8=7/ 9=8

________________________________________________________________________________________________________________________________


 

 

Страницата е посетена:

2202

Печати

Share this product